Piena Fests Ziemeļblāzmā – Garlaicīgi

Standard

Image

Atkal nākas secināt, ka vai nu es no pasākumiem gaidu pārāk daudz, vai arī tiem tiek nepareizi izvēlēti nosaukumi. Man festivāls asociējas ne tikai ar mūziķu uzstāšanos, bet arī ar dažādām izklaidēm, dažādām vecuma grupām, kuras paredzētas, dažādu interešu cilvēkiem.

 

Aizbraucu, izstaigāju pasākumu pusstundā un man palika garlaicīgi. Ja neskaita “barber shopu”, kurā varēja frizēties un vienu vīru, kurš tirgoja koka karotes, pārējais viss bija domāts bērniem un ja godīgi manam piecgadniekam arī tās bērniem domātās izklaides nešķita nekas super aizraujošs. Ielīdām divās “Zili brīnumi” kastēs, bērnam patika, taču ar to arī visas izklaides beidzās.

 

Koncertam nebija ne vainas, pazīstami, profesionāli mūziķi spēlēja un skanēja labi, tādā ziņā viss OK, taču kādēļ pasākums jānosauc par festivālu?

 

Runājot ar draugiem, kuri bija iepriekšējos gados apmeklējuši šo pasākumu Piena pagalmā, arī viņi izteicās, ka šis neesot bijis ne tuvu tik interesants kā citus gadus.

 

Vietējiem trenniņbikšaiņiem vismaz bija ko pabrīnīties, tik daudz hipsterus vienā dienā redzējuši noteikti nebija.

 

Cerams, ka nākamgad organizatori būs piesaistījuši vairāk dažādus izklaižu rīkotājus un tirgotājus.

 

Nav tā, ka es vienmēr pasākumus kritizēju, bet pēdējā laikā tiešām pasākuma nosaukums liek sacerēties uz kaut ko, un beigās nākas vilties. Ja pasākums būtu nosaukts, piemēram, par Piena koncertu Ziemļblāzmā, ar to arī rēķinātos un tad būtu vislabākās atsauksmes, jo tas, kas notika uz skatuves bija labi, taču vismaz manā skatījumā tam nebija nekāds sakars ar festivālu.

 

Kā jums šķiet? Vai esmu pārāk prasīga? Vai tomēr arī citiem šķita garlaicīgi? 

Advertisements

One thought on “Piena Fests Ziemeļblāzmā – Garlaicīgi

  1. bginta

    es pilnībā piekrītu…neesmu bijusi uz nevieniem piena vai citiem festivāliem, bet ir sajūtas, ka kā saki, vai nu mēs gaidām par daudz, vai vienkārši uz ļap ļap sataisīts, lai būtu, bez dvēseles…amatnieku tirdziņi ir obligāti, bērnu laukums kaut vai… nezinu…interaktīvs pasākums…un ja gribi sēdēt un skatīties arī labi….nezinu…..

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s