Esmu sieviete nevis trauku mazgātāja

Standard

Screenshot_41

 

Šis virsrakstā minētais sauklis no TV reklāmas man patiešām dziļi iesēdies atmiņā un par to iedomājos katru dienu, kad vismaz stundu veltīju trauku mazgāšanai, slaucīšanai un sakrāmēšanai pa vietām.

 

Nu esmu absolūti, neaprakstāmi stāvā sajūsmā, jo mums mājās beidzot ir trauku mazgājamā mašīna. Iepriekš pat nenojautu cik ļoti daudz laika es patērēju katru dienu mazgājot traukus. Mājās esam četri cilvēki, bieži vien arī atnāk ciemiņi,līdz ar to katru vakaru trauki ir vesels kalns un izlietne mūžīgi pilna. Jā, zinu, daudzās ģimenēs pieņemts, ka traukus pēc katras ēdienreizes, katrs pats nomazgā, taču manā ģimenē tas tā nekad nav bijis, nav un nebūs. Taču tagad visas problēmas ir atrisinātas, jo trauku mašīnas pluss ir ne tikai tas, ka tā mazgā traukus manā vietā, bet arī dienas laikā netīrie trauki krājas tur, nevis izlietnē vai citā redzamā vietā,līdz ar to virtuve kopš tā laika vienmēr ir perfektā kārtībā.

 

Pff… esmu tādā sajūsmā, ka laikam izklausās,ka es reklamēju kādu trauku mazgājamo mašīnu, taču patiesībā iesāku šo blogu tādēļ, ka biju piekritusi testēt Zilgmes trauku mazgāšanas līdzekļus.

 

Manam testam noteikti būs turpinājums, jo līdz ar trauku mašīnas pieslēgšanu arī tikai pie testējamajiem produktiem, līdz ar to esmu pagaidām lietojusi tikai Zilgmes tabletes un gēlu, nevaru salīdzināt ar citām firmām, taču noteikti pamēģināšu un tad padalīšos vai ir kāda atšķirība.

 20140812013732-81230.jpg  20140812013746-75770.jpg

Patiesībā nezinu vai diži liela atšķirība vispār var būt, jo trauki ir tīri, stikli mirdz, nu ko vēl vairāk var gribēt?

 

Pārmaiņus katru dienu lietoju gēlu un tabletes. Rezultāts ir vienāds, tikai kad lietoju gēlu mazgāšanas laikā tvaiki smaržo spēcīgāk. Pagaidām, kamēr vēl testēju programmas un visu pārējo man labāk patīk lietot tabletes, jo gēlu īsti vēl nevaru saprast cik daudz jālieto.

 

Paralēli šiem trauku mazgājamajai mašīnai domātajiem produktiem testēju arī Zilgmes smiltsērkšķu trauku mazgājamo līdzekli mazgāšanai ar rokām. To gan tagad sanāk lietot visai reti, taču varu teikt visu to labāko. Labi puto, patīkami smaržo un ir draudzīgs roku ādai. Ar mazu pilienu pietiek diezgan daudz traukiem, sanāk diezgan ekonomisks. Iepriekš lietoju profesionālos un tie ne uz pusi nebija tik efektīvi, lai cik tas dīvaini nebūtu.

 20140812013809-33604.jpg

Manā plauktā, rindā uz testēšanu stāv arī Zilgmes trauku mazgājamais līdzeklis ar ābolu aromātu, kurš ir koncentrāts un tam būtu jābūt vēl ekonomiskākam. Kad būšu izmēģinājusi noteikti uzrakstīšu atsauksmes arī par to.

 20140812013828-72252.jpg

Kādas ir jūsu attiecības ar trauku mazgāšanu? Tām, kuras lieto trauku mazgājamās mašīnas, kādus mazgājamos līdzekļus izmantojat un kāpēc izvēlaties tieši tos? Vai esat lietojušas kādus no Zilgmes produktiem? Kā patika?

 

Advertisements

2 thoughts on “Esmu sieviete nevis trauku mazgātāja

  1. bginta

    tas ir brīnišķīgi, ka esi atradusi savu veidu kā… un ahā trauku mazgāšana var būt drausmīga…bet kā tu saki, katrā mājā ir savādāk…es savam sešgadniekam stāstu, ka ir jānomazgā savs šķīvis…. un mēs tā cenšamies…ar vīru ir grūtāk – viņš bieži pasaka – vēlāk un viņš ir tas, kas ik pa laikam ieminas par mašīnu….beeeet es esmu liels minimālisma piekritējs dzīvošanas stilā un manuprāt tās ir lieka ūdens un elektrības tērēšana…bet varbūt kļūdos…bet tad atkal, es netaisu mājās sarežģītus ēdienus, mērces un ko tik vēl nelīdz ar to, noteikti kā tu saki, pēc tā cik to trauku iet apgrozībā…bet interesanti izlasīt citu pieredzi

    • Ar patēriņu ir tā, ka ja mazgā traukus tekošā ūdenī, tad mašīna viennozīmīgi sanāk ekonomiskāk. Man nepatīk gatavot un daru to cik vien iespējams reti, taču trauku mašīna pilna ir reizi dienā un man ir lielā 🙂 Kopš laika kad man viņa ir virtuvē valda perfekta kārtība, esmu stāvā sajūsmā vēl joprojām un tagad jau vairs nespētu eksistēt bez tās 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s