Testēju jaunos Dove Oxygen & Moisture matu kopšanas produktus

Standard

FullSizeRender

Jaunie Dove Oxygen & moisture sērijas produkti paredzēti smalku un plānu matu īpašniecēm, lai nebūtu jāizvēlas starp kuplumu un mitrināšanu, tiek solīts pildīt abas funkcijas. Jaunā produktu sērija balstās uz pavisam unikālu Oxyfusion tehnoloģiju, kuras pamatā ir ar skābekli bagātas sastāvdaļas, kas iesūcas dziļi matos, neatstājot nekā lieka, un saudzīgi nogludina matu virsmu. Tāpat ražotāji arī sola, automātisku matu aizsardzību veidošanas laikā, bez papildlīdzekļiem.

Manā īpašumā nonāca trīs jaunās sērijas produkti – šampūns, kondicionieris un matu maska. Esmu smalku matu īpašniece, bet ne plānu un sākotnēji domāju, ka šie produkti noteikti domāti maniem matiem. Lietojot produktus, priecēja patīkamā smarža, tāpat arī pašu produktu konsistence bija patīkama, tādi gaisīgi pēc taustes. Matu maska nedaudz atgādina skābekļa kokteili, tādas kā gaisīgas putiņas. Visādā ziņā patīkami lietot, taču šoreiz jāatzīst, ka maniem matiem šie produkti nederēja. Iespējams, nevis nederēja, bet man patīk just savus matus savādākus. Mati palika smagnēji, it kā jau labi, tie nepūkojas un varbūt pat izskatījās veselīgāki,piepildītāki, taču man personīgi smaguma sajūta nepatīk. Turklāt mani mati šķietami ātrāk sataukojās un bija biežāk jāmazgā.

Ar nepacietību gaidu citu dāmu atsauksmes, jo kā zināms, kas der vienai, neder otrai un sievietes ir ļoti cimperlīgas un katrai ir savi uzskati par to kam, kā jābūt. Pieļauju, ka dāmas kurām ir problēmas ar matu pūkošanos būs sajūsmā par šiem produktiem.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s