STAVANGERA.PULP PEOPLE” – Pilnīgs mindfuck!!!

Standard

Screenshot_13

Pirmo reizi mūžā apmeklēju Liepājas teātri, un arī pirmo reizi mūžā redzēju ko TĀDU. Uz Liepāju devos atpūsties, un nolēmu iekļaut brīvdienu plānos arī nedaudz kultūras. Devos uz vienīgo izrādi uz kuru varēju tikt, līdz ar to īpaši neiedziļinājos, kas tā par izrādi, vienkārši gāju.

Izrāde ir, manuprāt, ļoti laba, taču smaga. Tajā tiek parādīts sliktais cilvēku dzīvēs, tādā pilnīgi vājprātīgā veidā. Režisora un aktieru darbs vienkārši perfekts. Pēc izrādes skatītājus varēja sadalīt divās daļās, tādos kuri saprata un, kuriem šķita Wow, un tādos, kuri bija šokēti un gribēja izdzēst redzēto no savas atmiņas pēc iespējas ātrāk.

Atzīšos, pirmās piecas minūtes, man šķita, ka galvenās varones atveidotāja ir slikta aktrise un neprot tēlot, jo runāja monotonā balsī neizrādot ne mazākās emocijas. Taču kā vēlāk sapratu, tam bija dziļa jēga. Izrādē daudz un bieži tiek lietoti rupji vārdi un veiktas vājprātīgas darbības, kuras lika man ik pa laikam apskatīties, kā uz to visu reaģē man blakus sēdošā sieviete gados.

Izrāde, manuprāt, ir par to, cik vājprātīga ir mūsdienu pasaule, cik tālu ir aizgājusi medicīna un cik cietsirdīgi, vienaldzīgi ir cilvēki pret saviem mīļajiem, kad tie kļūst par apgrūtinājumu, kā arī par attiecībām, krāpšanu un vilšanos. Un beigās arī par nāvi un attieksmi pret to. Cinisks, melns mūsdienu sabiedrības portrets.

Noteikti iesaku aiziet uz šo izrādi, tikai pirms tam noskaņojaties uz to, ka redzēsiet un dzirdēsiet to, ko jūs noteikti negribat. Rēķinaties ar to, ka jūsu saprāts tiks salauzts.

Man pēc izrādes pirmais vārds kas ienāca prātā bija – mindfuck. Un tā arī ir, taču tas ir pavisam kvalitatīvi.

BET, ja jums izejot no šīs izrādes neradās nekādas emocijas, un viss šķita normāli, tad jūs noteikti esat bīstams sabiedrībai. 😀

Režiso

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s