Karš ar sejas apsārtumu ir sācies! 1.daļa

Standard

Screenshot_18

Jau kopš bērnības nespēju sadzīvot ar iedzimto sejas apsārtumu. Internetā lasot nevarēju saprast vai man ir kuperoze vai rozācija, tie apraksti ir diezgan līdzīgi un īsto nosaukumu daktere tā arī nenosauca (es arī aizmirsu pajautāt). Īsāk sakot mani asinsvadi uz deguna un vaigiem ir pavisam tuvu ādai, līdz ar to āda izskatās sārta un mainoties temperatūrai paliek vēl košāka.

Beidzot saņēmos šo problēmu sākt risināt, jo salasījos internetā, ka uz vecumdienām, ādai paliekot plānākai, asinsvadi kļūs arvien redzamāki. Tāpat, arī apnicis mūždien lietot tonālos krēmus un piesegt to visu.

Lasīju, ka šīs procedūras veic gan salonos, gan veselības centros, taču es izvēlējos sākt ar dermatologa konsultāciju. Tā nu devos uz VC4 konsultēties. Daktere pastāstīja par procedūru, sabiedēja par to cik sāpīgi tas ir un pierakstīja mani uz lāzera procedūru, pēc nedēļas, turpat klīnikā.

pirms

Šādi izskatās PIRMS, bez kosmētikas (problēma acīm redzama)

Tā nu, sabiedēta devos uz savu pirmo procedūru, un bailēm bija pamats. It kā neesmu no čīkstulēm un sāpes panesu labi, taču šis bija kas traks, vaksācija un tetovēšana nestāv klāt. Sajūtas tādas it kā brīnumsvecīte tiktu aizbāzta aiz ādas. Jutu kā tur viss sprakšķ un smird pēc degošas ādas, un sāpes bija degoši,dzeļošas. Man procedūru veica ar diviem dažādiem lāzeriem, vienu ar kuru apstrādāja lielākos asinsvadus un sāpēja pavisam traki un otru kurš smalkākos.Taču, izturēt jau var, jo procedūra nav ilga, skaistums taču prasa “upurus”.

uzreizpec

Uzreiz pēc procedūras

Daktere teica, ka šī procedūra jāatkārto vēl pēc mēneša un tad pēc, aptuveni pus gada būs redzams vai procedūra izdevusies (iespējams būs jāatkārto vēlreiz). Kā arī pabrīdināja, ka dzīves laikā šī procedūra ik pa laikam būs jāatkārto, jo asinsvadiņi atjaunojas un ja man šāda problēma iedzimta, tad ar to būs jācīnās visu mūžu.

stundupec

Stundu pēc procedūras

Pēc procedūras sajūta ir tāda, it kā seja būtu apdedzināta, pamatīgi sūrst un kļūst spilgti sarkana. Vismaz 15 minūtes sēdēju un turēju pie sejas aukstuma maisiņus. (labi, ka biju atbraukusi ar mašīnu, jo sabiedriskajā transportā cilvēki varētu nobīties). Aptuveni pēc stundas ādas krāsa sāka normalizēties, pēc pāris stundām apsārtums jau bija pazudis, taču āda sapampusi. Biodermai ir vesela produktu līnija šai problēmai, es uzreiz iegādājos vairākus produktus.

Negribu nevienu sabiedēt, viss ir paciešams un izturams, taču brīdinu, ka nepatīkami un sāpīgi ir, ar to jārēķinās.

Stāsta turpinājums sekos (pēc nākošās procedūras)…..

* Blogā nav reklāmas! Rakstu tikai un vienīgi, ar domu palīdzēt izprast kā notiek šādas procedūras, jo kad pati meklēju informāciju, man trūka šādi pieredzes stāsti, lai saprastu, kā tas īsti notiek.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s